מערכות חימום מים

מערכות חימום מים

מערכות חימום מים משמשות לצרכיםפרטיים ומסחריים שונים.  מערכות אלה מספקות מים מחוממים למטרות שונות ומגוונות כמו למשל חימום מבנים ,  וחימום מים לתהליכים תעשייתיים במפעלי ייצור. מערכות אלו מגיעות בצורות שונות, לרבות מחממי מים בגז, תנורים להסקה בגז ומשאבות חום בחשמל. כל מערכת משרתת מטרה ייחודית, ומציעה פתרונות חימום יעילים ואמינים ליישום למגוון מטרות מסחר ותעשייה חברתנו  מציעה מגוון מערכות מקצועיות ואיכותיות לחימום מים לתעשייה ומסחר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך באתר או בטלפון. החברה מספקת את כל המעטפת הכוללת, החל משלב הייעוץ והאפיון הראשוניים, דרך הכנת תוכנית הנדסית על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ועד לשלב האספקה וההתקנה בפועל במקום על פי כל התקנים הנדרשים.

מחמם מים מיידי בגז:

מערכת חימום מים בגז הינה בחירה פופולרית ויעילה לחימום מים במסגרת מגורים פרטיים.(צימרים, בתי מלון, בתי הארחה ועוד). הוא פועל באמצעות מבער גז לחימום מים מיידי, עם דרישת המים המבער נדלק ומספק מים חמים בהספקים שונים. מחמם המים של חברת Bell מאפשר גם סנכרון מלא עם מערכות סולאריות וקולטי שמש לניצול מרבי של אנרגיה טבעית מהשמש. אלו היתרונות המרכזיים של מחממי מים בגז של חברת Bell:

  • חימום מהיר – מחממי מים בגז מחממים את המים ומספקים למעשה מים חמים בטמפרטורה קבוע מהרגע שתפתחו את הברז ועד שתסגרו אותו מה שהופך אותם לבחירה אידיאלית למגוון מתחמים וצרכים בענפי התעשייה והמסחר.
  • יעילות אנרגטית – מחממי מים בגז חסכוניים יותר באנרגיה מדגמים חשמליים, וכתוצאה מכך חשבונות נמוכים יותר והשפעה סביבתית מופחתת. כמו כן המחממים של Bell מאפשרים עבודה בסנכרון מלא עם קולטי שמש וניצול אנרגיית השמש לחימום המים.
  • ביצועים אמינים – מחממי מים אלו מספקים מים חמים בצורה עקבית ואמינה, ומבטיחים נוחות מרבית למשתמשים ועמידות לאורך זמן.
  • חיסכון במקום – מחממי מים בגז זמינים בעיצובים קומפקטיים שתופסים פחות מקום, מה שהופך אותם למתאימים לבתים קטנים ולנכסים מסחריים עם מצומצם מקום.

תנורים להסקה בגז:

תנורים לחימום בגז הם מכשירי חימום עצמאיים המשתמשים בגז כדלק ליצירת חום. תנורים אלו מציעים אווירה נעימה ומסורתית, בדומה לתנור עצים, ללא הטרחה של התמודדות עם עצי הסקה. היתרונות של תנורי חימום בגז כוללים:

  • נוחות – תנורי חימום בגז קלים לשימוש, עם יכולות הפעלה/כיבוי מיידיות ובקרת טמפרטורה מדויקת, המספקים פתרון חימום נטול טרחה והתעסקות מתישה.
  • חימום אזורי – תנורי חימום בגז מאפשרים חימום של אזור ספציפי ועוזר לחסוך באנרגיה ולהפחית את עלויות החימום.

אילו עסקים ומתחמים מסחריים זקוקים למערכות חימום מים?

מלונות ואתרי נופש – בתי מלון זקוקים למערכות חימום מים אמינות ויעילות כדי לספק מים החמים לאורך כל שעות היום לשביעות רצונם של האורחים בחדרים, בספא ובבריכות שחייה.

מסעדות ובתי קפה – מטבחים מסחריים במסעדות ובבתי קפה זקוקים לאספקה קבועה של מים חמים לבישול, ניקוי ושטיפת כלים.

בתי חולים ומתקני בריאות – בתי חולים דורשים מערכות חימום מים כדי לספק מים חמים לטיפול בחולים, למטרות עיקור והיגיינה וכן במקלחות בחדרי האשפוז.

מתחמי קאנטרי ומכוני כושר – מכוני כושר דורשים מערכות לחימום מים למלתחות ולעתים גם לבריכות מחוממות כדי לתת מענה לצרכי המנויים במתחם.

מתקני ייצור – תעשיות מסתמכות על מערכות חימום מים לתהליכים תעשייתיים שונים, כגון ניקוי, עיקור וחימום חומרים.

מערכות חימום מים הן חלק בלתי נפרד מהמציאות שאנו חיים בה כיום, במיוחד בענף המסחר והתעשייה. אלה מספקות מגוון רחב של יתרונות, כולל נוחות, יעילות אנרגטית וביצועים אמינים לצד מים חמים ובקרת טמפרטורה כמובן. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.